Formularz wyceny

Wypełnij formularz wyceny! W ciągu 12h otrzymasz odpowiedź!


Informacje dotyczące zamówienia


W ofercie zawarte:

Wszystkie konta są używane na co dzień przez PRAWDZIWE OSOBY (a nie boty jak u innych). Konta połączone są z telefonem komórkowym, tabletem, laptopem lub komputerem. Jest możliwość wyboru, która płeć ma dodać komentarze.

Gdy lokalny przewodnik doda opinie do Twojej wizytówki Google z automatu dostaje ona wyższy priorytet czyli jest na samej górze w opiniach oraz ma "siłę" pozycjonowania.

Dbamy o pełną dyskrecje! Nie musisz się martwić, że ktoś się dowie o Twoim "cichym" zakupie! Opinie będą pojawiać się w naturalny sposób a nie hurtem.

Jeśli potrzebujesz mieć pełną kontrole nad opinią możesz przesłać gotowy tekst do publikacji. UWAGA: Za dodatkową opłatą opinie mogą również zawierać wybrane przez Ciebie zdjęcia! Poprawia to jakość wizytówki!

Proces zamówienia

Zobacz jakie to proste!

01. ZAMÓW

Wybierz pakiet. Możesz przesłać swoje gotowe opinie.

02. ZAPŁAĆ

Otrzymasz maila z danymi do zapłaty

03. PODZIWIAJ

Już po kilku godzinach pojawi się pierwsza opinia!

04. RAPORT

Po skończonej pracy dostaniesz raport z wykonania usługi

05. KONIEC

To już koniec! Twoi nowi klienci będą mieć większe zaufanie dzięki pozytywnym opinią!

Opinie google, mapy i reakcje klientów na nasz biznes w Internecie

Żyjemy w cyfrowym świecie, gdzie wszystko możemy znaleźć online za pomocą naszej przeglądarki. Dotyczy to również różnego rodzaju usług, ofert, sklepów, czy innych przedsiębiorstw. Aby uzyskać jak największy rozgłos i podążać za trendami, każdy biznes powinien znaleźć się w Internecie. Bez względu na tematykę czy charakter interesu, powinniśmy zadbać o dostarczenie najważniejszych informacji potencjalnemu klientowi oraz upewnić się, że pozytywnie jesteśmy oceniani. Kiedy wpiszemy jakąkolwiek nazwę w wyszukiwarkę internetową, ujrzymy od razu opinie google maps, czyli opinie miejsca razem z dojazdem. To właśnie tamtymi danymi najczęściej sugerujemy się wyborem lokalu czy usługi. Co zrobić, aby upewnić się, że nasza firma zostanie dobrze zareklamowana? Jedną z możliwości jest oczywiście zakup opinii google! Dowiedz się więcej o opiniach poniżej.

Co nieco o opiniach Internetowych w serwisie Google

Zanim jednak sprawdzimy jaka jest cena za wizytówkę google maps i w ogóle co należy zrobić, aby cieszyć się dobrym feedbackiem oraz większa popularnością, przygotowaliśmy dla was garść informacji. Pomogą one wam w zrozumieniu jak ważne jest posiadanie dobrych opinii google. Serwis brightlocal (specjaliści od pozycjonowania i optymalizacji) informuje, że ponad 91% konsumentów czyta opinie o firmach lub produktach w Internecie przed zakupem. Dodatkowo dowiadujemy się, że ok 84% użytkowników ufa przeczytanym opiniom. Biorąc pod uwagę te dane widać jak istotne są opinie wystawiane przez konsumentów.

Co należy zrobić, aby skorzystać z usług Google?

Interesującym wyborem jest oczywiście sztuczny rozwój interesu. Innymi słowy, kup opinie google już teraz, a po pewnym czasie zobaczysz, że coraz więcej osób jest zainteresowanych twoimi usługami, a Twoja firma ma bardzo dobrą renomę w Internecie. Oczywiście kolejną rzeczą, jaką należy zrobić, jest zdobycie miejsca w google maps. Do tego będzie nam potrzebna wizytówka google maps, cena za nią nie powinna nas odstraszyć! Co daje taka wizytówka?

Jeżeli posiadasz firmę, to koniecznie zarejestruj usługę Google Moja Firma, która pozwoli Ci promować swój biznes w Mapach Google. Prócz możliwości umieszczenia biznesu na mapach Google, możemy włączyć bardzo istotną opcję jaką są opinie konsumenckie. To właśnie tutaj klient będzie mógł napisać pozytywną lub negatywną recenzję, która może mieć ogromny wpływ na przyszłość naszego biznesu.

Wpływ opinii na naszą działalność

Jaki wpływ mają opinie i dlaczego warto aktywować powyższe funkcje? Po pierwsze pozytywnie wpływają na pozycję w google. Po wpisaniu danej frazy, determinującej charakter Twojego biznesu jest o wiele większa szansa, że to właśnie Twoja firma pojawi się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania. Opinie google mają największy wpływ w szczególności na małe i średnie firmy przy mniejszej konkurencji. Więcej opinii na pewno korzystniej wpłynie na pozycję, dlatego zadbaj o pozytywny wizerunek Twojej firmy i kup opinie google.

Kupując takie opinie masz szanse na zdobycie potencjalnych klientów. Przygotowane, kupne opinie z reguły są bardzo skuteczne. Skupiają ocenę na najważniejszych atutach danej firmy czy usługi. Biznesy, które posiadają dużo pozytywnych opinii z reguły są bardziej wiarygodne co z pewnością gwarantuje stały napływ nowych klientów. Negatywne opinie choć nie są pożądane mają także wpływ na pozycję naszej firmy. Warto zadbać by było ich jak najmniej poprzez odpowiedni marketing. Każda opinia negatywna powinna spotkać się z odpowiedzią z naszej strony (oczywiście tylko w przypadku konstruktywnej opinii). Z reguły nie ma sensu walka z wiatrakami w przypadku internetowych „trolli”.